Created with WebWave CMS

  • Łazienki
  • Kuchnie
  • Salony
  • Balkony
  • Tarasy

KONTAKT

Stefan Pazikowski
tel. +48 787 877 527
aspart.multidesign@gmail.com

NIP 569-108-98-72

Parę słów o pieniądzach

 

Cena za usługi kompleksowe jest uzależniona od zakresu realnie wykonanych robót wynikających z treści umowy, która zostanie sporządzona w formie pisemnej. Dokument dodatkowo wyposażony jest w projekt graficzny. Umowa zakłada możliwość powstania aneksu regulującego zakres wykonania robót tak dodatkowych jak również eliminowanych procesów technologicznych. Aneks może spowodować wzrost kwoty końcowej jak również jej obniżenie. Trudno bowiem oczekiwać zapłaty za prace których się nie wykonało . Określenie jednostkowej ceny za wykonanie usług bez wizji lokalnej jest niemożliwe nie mniej jednak orientacyjne stawki  można podejrzeć na ogólnie dostępnych stronach internetowych.

 

Z poważaniem:

Właściciel firmy Aspart Multi Design

Stefan Pazikowski

O NAS

Aspart Multi Design 

Witam serdecznie na mojej stronie internetowej. Zakładam, że Państwa wizyta nie jest przypadkowa. Zwykle jest to przeciekający kran, wypadający ze ściany kontakt, niedomykające się drzwi... Problemy z którymi musimy się borykać i trudno wyobrazić sobie – a co dopiero urzeczywistnić pomysł sprowadzenia do każdej z nich odrębnego specjalistę. Często też okazuje się, że takie drobnostki są objawem poważnych usterek, które wymagają podjęcia szeregu różnych działań. Zatem warto rozważyć solidny remont.

Wykonuję kompleksowe usługi remontowe w pełnym tego słowa znaczeniu a zakres moich działań wychodzi daleko poza podstawowe obowiązki związane z tymi tematami, bo przecież projektowanie kuchni lub łazienki wraz z meblami stanowią dla mnie tę część usług bardziej przyjemną z której czerpię satysfakcję. Dla Państwa komfortu tak skumulowane usługi stanowią niezaprzeczalny atut wyboru z pośród wielu usługodawców istniejących na rynku.